Kilka słów o Juniorach!

Rundę wiosenną - Siedlce Junior Młodszy B2 Grupa 2 zaczęliśmy 16 kwietnia br. meczem u siebie z Jabłonianką, pokonując ich 4:0. W kolejnych meczach z Wektrą Zbuczyn (7:1), Sokołowem (4:2), Mińskiem (2:1), rewanż z Jabłonną (7:0), zdobywaliśmy komplet punktów i szliśmy jak burza po pierwsze miejsce w lidze. Pierwszej porażki doznaliśmy na wyjeździe w Zbuczynie (6:3), gdzie głównym aktorem meczu był sędzia i według mnie uznał gospodarzom 3 bramki ze spalonych.

Swoje mecze wygrywało również Podlasie. To do nich udaliśmy się we wtorek 14 czerwca na rewanż, który miał rozstrzygnąć kto zostanie zwycięzcą grupy i zagra w meczach barażowych. Mecz układał się po naszej myśli i do 55 minuty prowadziliśmy 2:1. Wtedy też nastąpiła niecodzienna sytuacja, gdyż po wezwaniu przez sędziego opieki medycznej do naszego zawodnika okazało się, że pana udzielającego pomocy nie ma, decyzja sędziego: zakończenie meczu. Szybko dotarło do nas, że liga jest "nasza", bo dostaniemy za ten mecz walkower, i ostatni mecz u nas z Mińskiem zagramy o pietruszkę. Wróciliśmy do Sadownego w świetnych humorach.

W środę 22 czerwca udaliśmy się do oddalonego o 90 km Latowicza na pierwszy mecz barażowy, gdzie naszym przeciwnikiem był Błysk Wielgolas. Na zbiórce 11 zawodników, resztę zatrzymały uroczystości zakończenia Gimnazjum. Jedziemy walczyć o jak najlepszy wynik. Mecz zaplanowany na godz. 16.30. Na miejscu byliśmy tuż przed 16. Na dworze niesamowity skwar. Po rozgrzewce i odprawie taktycznej chłopcy przystąpili do meczu. Do przerwy 0:0 i dobra gra w defensywie z naszej strony. Nastawiliśmy się typowo na kontry. Jedna z takich akcji przyniosła nam w drugiej połowie bramkę, którą strzelił Piotrek Sadowski. Mimo wielu ataków gości nie popełniliśmy błędu w obronie i po morderczej walce wygrywamy w Latowiczu 1:0!. Brawo Panowie za ten mecz, dla mnie najlepszy odkąd jestem Waszym trenerem.

W niedzielę 26 czerwca rewanż w Sadownem o 17.
Stoimy przed historyczną szansą awansu do Ligi Wojewódzkiej.

Na pewno skóry łatwo nie sprzedamy i będziemy walczyć do upadłego jak w Latowiczu.